IEM Rio, de laatste tier-one CS:GO toernooi voorafgaand aan de BLAST Paris Major, loopt van 17 tot 23 april in Rio de Janeiro, Brazilië met 16 van de beste teams ter wereld, waaronder FaZe Clan, Heroic en Natus Vincere.
De 16 teams zijn opgesplitst in twee groepen van elk acht met dubbele eliminatie. De openingswedstrijden zijn best-of-one-series, terwijl de rest allemaal best-of-three is, behalve de best-of-five grote finales. De drie beste teams van elke groep kwalificeren zich voor de play-offs, waarbij elke groepswinnaar rechtstreeks doorgaat naar de halve finales en de rest doorgaat naar de kwartfinales.
Hier is alles wat u moet weten om de $ 250.000 IEM Rio te volgen, inclusief hoe u het evenement, de scores, beugels en resultaten kunt bekijken.
Hoe IEM Rio CS:GO te bekijken 2023
De actie wordt uitgezonden op ESL’s Zenuwtrekking en YouTube kanalen. Aangezien er enkele gelijktijdige wedstrijden zijn, kun je kiezen tussen de primaire en secundaire streams Zenuwtrekking en YouTube, afhankelijk van uw voorkeur. De officiële uitzendingen zijn in het Engels, maar je kunt het evenement ook in andere talen volgen zoals Portugees, Spaans, DuitsEn Russisch.
IEM Rio CS:GAAN Groepsbeugels 2023
IEM Rio CS:GAAN Schema groepsfase 2023 en resultaten
Alle wedstrijden worden weergegeven in Central Time en zijn vatbaar voor vertragingen.
Maandag 17 April
- 09.00 uur: NiP 16-5 Imperial (Mirage)
- NiP gaat naar de halve finales van de bovenste schijf, stuurt Imperial naar de onderste schijf.
- 9.00 uur: NAVI 16-9 The Mongolz (Mirage)
- NAVI gaat naar de halve finales van de bovenste schijf, stuurt The Mongolz naar de onderste schijf.
- 10:15 uur: BIG 16-6 MOUZ (viaduct)
- GROTE verhuizing naar halve finales van de bovenste schijf, stuur MOUZ naar de onderste beugel.
- 10:15 uur: heroïsch 16-12 9INE (oud)
- Heldhaftige verhuizing naar halve finales van de bovenste schijf, stuur 9INE naar de onderste schijf.
- 11.30 uur: OG 19-17 Vitaliteit (viaduct)
- OG gaat naar de halve finales van de bovenste schijf, stuurt Vitality naar de onderste schijf.
- 11.30 uur: C9 16-8 MIBR (oud)
- C9 gaat naar de halve finales van de bovenste schijf, stuurt MIBR naar de onderste beugel.
- 12:45 uur: FURIA 19-15 Fnatic (oud)
- FURIA gaat naar de halve finales van de bovenste beugel, stuurt Fnatic naar de onderste beugel.
- 12:45 uur: FaZe 16-3 9z (viaduct)
- FaZe gaat naar de halve finales van de bovenste beugel, stuurt 9z naar de onderste beugel.
Tweede ronde
- 14.00 uur: NAVI versus NiP
- NAVI wint kaart één op Mirage, 16-10.
- NAVI winkaart twee op Ancient, 16-13
- NAVI gaat naar de finale van de bovenste schijf, zend NiP naar de onderste schijf.
- 14.00 uur: Imperial vs. De Mongolz
- Imperiale overwinningskaart één op Viaduct, 16-3.
- De Mongolz winnen kaart twee op Inferno, 16-12.
- De Mongolz winnen kaart drie op Mirage, 16-14
- De Mongolz gaat naar de halve finales van de onderste schijf, Imperial wordt uitgeschakeld.
- 17.30 uur: Heroïsch vs. GROOT
- Heroïsche overwinningskaart één op Vertigo, 16-14.
- GROTE overwinningskaart twee op Nuke, 16-11.
- GROTE overwinningskaart drie op Viaduct, 16-6.
- GROTE verplaatsing naar de finale van de bovenste schijf, stuur Heroic naar de onderste schijf.
- 17.30 uur: MOUZ vs. 9INE
- 9INE wint kaart één op Vertigo, 16-9.
- MOUZ wint kaart twee op Ancient, 16-9.
- 9INE wint kaart drie op Nuke, 16-10.
- 9INE gaat naar halve finale onderste schijf, MOUZ wordt uitgeschakeld.
Dinsdag 18 April
- 9.00 uur: Vitaliteit vs. MIBR
- Eerste kwartfinale groep B onderste schijf
- 9 uur: 9z versus Fnatic
- Tweede kwartfinale groep B onderste schijf
- 12.30 uur: FaZe vs. FURIA
- Groep B bovenste beugel eerste halve finales
- 12.30 uur: NiP versus 9INE
- Groep A lagere schijf eerste halve finales
- 16.00 uur: OG versus Cloud9
- Groep B bovenste beugel tweede halve finales
- 16.00 uur: The Mongolz vs. Heroic
- Groep A onderste schijf tweede halve finales
woensdag 19 april
- 09.00 uur: Eerste halve finales groep B onderklasse
- 09.00 uur: tweede halve finales groep B onderste schijf
- 12.30 uur: Finale groep A lagere schijf
- 12.30 uur: Finale groep A bovenste schijf
- 16.00 uur: Finale groep B bovenste schijf
- 16.00 uur: Finale Groep B onderste schijf
IEM Rio CS:GAAN Playoff-beugel 2023
IEM Rio CS:GAAN 2023 playoff-schema en resultaten
Alle wedstrijden worden weergegeven in Central Time en zijn vatbaar voor vertragingen.
Vrijdag 21 april
- 10.00 uur: kwartfinales
- 13.30 uur: kwartfinales
Zaterdag 22 april
- 10.00 uur: Halve finales
- 13.30 uur: Halve finales
zondag 23 april
- 12.00 uur: grote finale